sadsad x
asdasd
Duş & Banyo Toplam 73 ürün görüntüleniyor.
Filtre

Duş & Banyo Ürünleri

Kıyafetlerinizle ve aksesuarlarınızla ışıl ışıl bir şıklık yakalamanızı sağlayan Pazarium, kişisel bakım ürünlerine yer verdiği online kataloğunda duş sırasında veya banyonuzda kullanabileceğiniz ürünlerle kişisel temizliğinize de katkıda bulunuyor!


Doğal ham maddelerden faydalanılarak üretilen ve son derece hijyenik yapılara sahip duş ve banyo ürünleri, kişisel bakım ve sağlığınıza en iyi dokunuşları yaparak temizlik rutininize dahil olmayı bekliyor. Siz de Pazarium’un sizler için oluşturduğu özel kategorisini inceleyerek duş ve banyo keyfinizi sağlıkla birleştirecek ürünlere ulaşabilir; hijyenik yaşamın keyfini sürebilirsiniz!

Doğal ve Bitkisel Ürünler

Duş sırasında cilt temizliği için gereken ürünlerden oluşan Pazarium’un duş ve banyo kategorisi; duş jeli, duş yağı, kese, lif gibi malzemelerin farklı ham maddeler kullanılarak üretilmiş çeşitlerinden meydana geliyor. Vücut ve yüz kesesi olmak üzere ikiye ayrılan kese çeşitleri, %100 doğal ve bitkisel kaynaklı yapılarıyla cildinizdeki kiri nazik ve derinlemesine dokunuşlarla dinlendirici bir masaj eşliğinde çıkarmayı amaçlıyor. Kan dolaşımını hızlandıran ve hücre yenilenmesine yardımcı olan kese çeşitleri, temizliğin yanında uzun vadede cilt bakımı da sağlıyor. Sabunun daha iyi köpürmesi için özel olarak tasarlanmış banyo lifi, cildinizin ölü hücrelerden arındırılmasında ve gözeneklerinizin açılmasında görev alıyor. Cildinize bir yandan yumuşaklık kazandırırken bir yandan da besleyici öğeleriyle canlandırıcı etki kazandıracak duş jeli çeşitleri de lif ve keselerle birlikte kullanabileceğiniz ürünlerden…


Duş ve banyo sırasında kişisel bakım ve sağlığınız için gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz doğal ürünlere Pazarium’un online kataloğunda bulabilir, beğendiklerinizi dilediğiniz her an satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.