sadsad x
asdasd
Kolonya Toplam 70 ürün görüntüleniyor.
Filtre

Kolonya

Geçmişten günümüze geleneğimizin bir parçası olarak hayatımızda her zaman önemli bir yeri bulunan kolonya, en güzel çiçek ve meyvelerin mis kokularıyla hazırlanarak günlük hayatımıza tat katan ürünlere dönüşür. Serinletici etkileriyle yaz ve bahar aylarının favorileri olan, temizleyici içerikleriyle ise günlük hijyene katkıda bulunan kolonya çeşitleri; hayatın her alanında yanı başımızda bulundurduğumuz vazgeçilmez ürünlerden biridir.   


Pazarium’un kadınların kişisel bakımında sıklıkla yer verdikleri kolonya çeşitlerinin kaliteli markaların üretimleriyle ulaştırdığı ürünleri siz de online katalogdan keşfetme fırsatını yakalayabilirsiniz. Farklı aromalar ve ağırlıklara sahip seçeneklerini bulabileceğiniz kolonyaların zevkinize ve ihtiyacına uygun çeşitleri, Pazarium’un online mağazasında sizleri bekliyor!

Her Damlası Temizlik ve Hoş Koku Sunan Ürünler

Rebul, Eyüp Sabri Tuncer, Duru, Pereja ve benzeri markaların ürünlerinin bulunduğu Pazarium’un online kataloğunda; kolonya üretimindeki kalite ve deneyimin en güzel seçenekleri yer alıyor. Limon, yeşil çay, lavanta, mandalina gibi aromalarıyla temizlik işlevini hoş kokularla destekleyen kolonya çeşitleri; plastik ve cam şişe olmak üzere iki farklı ambalajla sizlere ulaşıyor. İster rahatlıkla çantanızda taşıyabileceğiniz küçük boyutlu modelleri ister uzun süre kullanabileceğiniz yaklaşık 1 litreye kadar ulaşan seçenekleri keşfedebileceğiniz Pazarium’un online kataloğunda, ihtiyacınızı karşılayacak ideal kolonyayı kolayca bulabilirsiniz.


Kokusuna, ölçüsüne ve markasına göre filtreleyerek inceleyebileceğiniz kolonya çeşitlerini, Pazarium’un online kataloğu üzerinden günün her saati; kredi kartı, kapıda ödeme gibi sizlere özel güvenli ödeme yöntemleriyle satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.