sadsad x
asdasd
Sabun Toplam 44 ürün görüntüleniyor.
Filtre

Sabun

Kişisel bakım ve hijyenin sağlanmasında hem doğal hem de kolay çözümlerden biri olan sabun, günümüzde oldukça farklı bitkisel içeriklere sahip çeşitleriyle herkesin ihtiyacını karşılamayı başarıyor. Şifalı bitkiler aracılığıyla doğanın iyileştirici, dinlendirici ve arındırıcı etkisinin evlere taşındığı bu temizleyici ürünleri kişisel bakım sağlamanın yanında estetik görünümleri ve güzel kokularıyla dekoratif öğe olarak kullanmak da mümkün.


Pazarium’un kişisel bakım kategorisinde yer verdiği saç sabunu ve el sabunu çeşitleri de sizlere günlük hayatınızda ihtiyaç duyduğunuz ya da bakım rutininize dahil edebileceğiniz ürünler sunuyor. Farklı bitkisel içeriklere ve hoş kokulu aromalara sahip seçenekleriyle keyifli ve sağlıklı bir kullanım yaratan el sabunu ve saç sabunu çeşitlerini siz de online katalogda keşfedebilirsiniz!

Saç ve Cilt Bakımının Vazgeçilmezi

Cilt kuruluğundan saç dökülmesine, egzama gibi cilt hastalıklarından sivilcelere kadar pek çok problemin ortadan kaldırılmasında etkili olan sabun çeşitlerinin bulunduğu online katalogda; siz de sorunlarınıza iyi gelecek bir çözüm bulabilirsiniz. Aralarında antiseptik özellikli kükürtlü sabun, cilt hücrelerini yenileyen zeytinyağlı sabun, argan yağı, katran, papatya ve benzeri onarıcı etkiye sahip sabunların yer aldığı sabun çeşitlerini ister saç sabunu ister el sabunu olarak rahatlıkla kullanabilirsiniz.


Otacı, Dove, Sebamed, Capila, Eyüp Sabri Tuncer gibi sabun üretiminin öne çıkan markalarının ürünlerine ulaşabileceğiniz Pazarium’un online mağazasında kaliteli ve doğal sabun çeşitlerini inceleyerek siz de aradığınız etkili temizliği günlük hayatınıza taşıyabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.