sadsad x
asdasd
Çıtçıtlı Badi Toplam 39 ürün görüntüleniyor.
Filtre

Çıtçıtlı Badi


Tüm dış ve iç giyim seçenekleriyle kadınların günlük hayatlarında gereksinim duyabilecekleri her türlü kıyafeti sunmayı başaran Pazarium'un online mağazasında, hem kışın hem de yazın pratik ve konforlu kullanımları ile öne çıkan çıtçıtlı badi modellerini keşfedebilirsiniz.


Aralarında ihtiyacınıza göre seçebileceğiniz siyah, beyaz, ekru ve ten rengi alternatiflerine sahip çıtçıtlı badi modelleri; soğuk kış aylarında iç giyim ürünü olarak kullanılmasının yanı sıra gündelik hayatta rahat kombinler yaratmaya da elverişli kıyafetler olarak ön plana çıkıyor. Sportif aktivitelerde hareket özgürlüğü sağlayacak sporcu modellerinden yaz aylarında giymeye uygun kısa kollu, sıfır kollu veya ip askılı çeşitleri ile kış ayları için tasarlanmış boğazlı ve uzun kollu seçeneklerine kadar farklı ihtiyaçları karşılayabilecek çeşitlilikle sunulan çıtçıtlı badiler; esnek yapıları sayesinde sizlere gün boyu konfor sağlayacak.


Çıtçıt tasarımının pratik ve konforlu bir kullanım sunduğu çıtçıtlı badi modellerinin farklı bedenlerini Pazarium'un online kataloğu üzerinden siz de rahatlıkla inceleyebilirsiniz. Beklentilerinizi karşılayan çıtçıtlı badi modelini günün her saati sizler için oluşturulan değişik ödeme metotlarıyla günün her saati güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.