sadsad x
asdasd
Çıtçıtlı Badi Toplam 29 ürün görüntüleniyor.
Filtre

Çıt Çıtlı Badi Modelleri

Hem kıyafetleriniz içinde daha rahat hareket edebilmek hem de vücut hatlarınızı düzgün bir görünüme kavuşturmak için tercih edebileceğiniz çıt çıtlı badi modelleri, Pazarium’un online mağazasında sizleri bekliyor!


Geniş bir yelpazede sunulan renk seçenekleri, her kıyafetle uyum sağlayabilecek tasarım çeşitliliği ve ünlü markaların kaliteli ürünleriyle sizlere ulaşan çıt çıtlı badi modellerini siz de Pazarium’un online kataloğunda hemen keşfedin!

Rahat ve Kullanışlı Modeller

Çıt çıtlı badide en çok tercih edilen siyah ve beyaz seçeneklerin yanı sıra gri, ekru, ten rengi gibi alternatifleri de bulabileceğiniz online katalogda; farklı tarzdaki kıyafetlerle giyilebilecek pek çok model yer alıyor. Yuvarlak yakalı, boğazlı, askılı, sıfır kollu ve sporcu modelde tasarlanan ürünler; dantel detaylarıyla süslenmiş çeşitleriyle de dikkat çekiyor. Yazın kıyafetlerin içine giyilebilecek kısa kollu modellerinin yanında kış aylarında tek başlarına bile giyilebilmeye fırsat sunan uzun kollu seçeneklerinin de bulunduğu badiler, her mevsim kullanışlı bir çözüm olmayı başarıyor. Çıtçıt aparatları sayesinde kolayca giyilip çıkarılabilen, bu nedenle zamandan kazandırıp zamansız bir ihtiyacı karşılayan çıt çıtlı badi modellerini siz de gereksinimlerinize uygun modeller arasından seçebilirsiniz.


Online kataloğunda iç giyim üretiminde favori markaların ürünlerine yer veren Pazarium, her kadının beklentisini karşılayabilecek çeşitlilkteki çıt çıtlı badi modellerini, siz de online mağazada rahatlıkla inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz modelleri günün her saati sizler için sunulan farklı ödeme fırsatlarıyla satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.