sadsad x
asdasd
Sütyen Toplam 889 ürün görüntüleniyor.
Filtre

Sütyen


Hemen her beden ve kap seçeneği ile sunduğu farklı özelliklere sahip sütyen modelleri sayesinde farklı ihtiyaçları olan kadınlar için kullanışlı ve şık çözümler sunan Pazarium’un online mağaza sayfalarını siz de kolaylıkla inceleyebilirsiniz!


Askısız kullanmak isteyenler için straplez, sütyende dolgusuz ürünleri tercih edenler için desteksiz, kullanım çeşidine göre balenli veya balensiz seçenekleri bulunan sütyen modellerini bulabileceğiniz online katalogda; dantel, saten şerit, çiçek ve benzeri aksesuarlarla süslenmiş alternatifler bulunuyor. Pazarium’un sütyen modelleri arasında pürüzsüz bir görünüm isteyenler için kopça bölgesi şeffaf biçimde dizayn edilen, bebek sahibi olanlar için ise emzirmeyi kolaylaştıracak şekilde açılıp kapanabilen özellikte tasarlanan sütyen modelleri de yer alıyor. Bunların yanı sıra egzersiz ve çeşitli sportif faaliyetlerde konforlu bir kullanım için özel olarak tasarlanan sporcu sütyenleri ile büstiyerlerinin de yer aldığı online katalogda değişik renk ve modellere sahip sayısız seçeneği kolaylıkla keşfedebilirsiniz.


Online katalogdaki ürünlerin üzerine tıklayarak beğendiğiniz sütyen modellerinin detayları hakkında bilgi alabilir; günün her saati kolay ödeme yöntemlerinden faydalanarak satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.