sadsad x
asdasd
Korse Toplam 82 ürün görüntüleniyor.
Filtre

Korse


Düzenli bir kullanımla incelmek için günlük hayatınızda ya da seçtiğiniz kıyafetler içinde fiziğinizin daha düzgün görünebilmesi için katıldığınız özel organizasyonlarda kullanmak üzere tercih edebileceğiniz korse modelleri, Pazarium'un zengin ürün kataloğunda sizleri bekliyor!


Hava geçirgenliği sağlayan ve bu sayede terlemenin önüne geçen yapısıyla kadınlar için gün boyu konforlu bir kullanım yaratan korse çeşitleri, rutin olarak kullanıldığında vücuda şekil vererek bölgesel incelmeye de yardımcı olan çok yönlü giysilerdir. Dikişsiz biçimde tasarlandığından dolayı kendisiyle birlikte giyildiğinde kıyafette herhangi bir iz bırakmadan vücudu estetik bir görünüme kavuşturan korse modelleri; eteklerden pantolonlara ve elbiselere kadar her türlü kıyafetle giymeye elverişlidir. Online katalogda siyah, beyaz, ten ve ekru renk seçenekleriyle sizlere ulaşan korse modellerinin farklı bedenlere göre tasarlanmış çeşitlerini bulmak mümkün.


Aralarında toparlayıcı, çıtçıtlı, korsajlı, paçalı, slip ve bel korsesi gibi seçenekleri bulunan korse modellerinin detaylarını siz de Pazarium'un online mağaza sayfaları üzerinde kolaylıkla inceleyebilir; ihtiyacınıza uygun olduğunu düşündüğünüz modeli değişik ödeme alternatiflerinden faydalanarak satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.