sadsad x
asdasd
Kol Çantası Toplam 97 ürün görüntüleniyor.
Filtre

Kol Çantası Modelleri


Kadınların kombinlerini tamamlamada kullandıkları vazgeçilmez aksesuarlar olan kol çantası modelleri, farklı renk ve tasarım çeşitliliği ile Pazarium’un online mağazasında sizlerle buluşuyor! İdeal ölçüleri ve pratik kullanımlarının yanı sıra özgün stilleriyle de dikkat çeken modelleri siz de Pazarium’un ürün koleksiyonu üzerinde bulabilirsiniz!


Üzerinde şık baskıları olan, kadife dokularıyla sıcak bir görünüm yaratan ve canlı renkleriyle ilgi çeken kol çantası modelleri; hafif tasarımlarıyla da kadınların gün boyu kolayca yanlarında taşıyabilecekleri aksesuarlar olarak öne çıkıyor. Birkaç bölmeye ayrılan depolama alanları ile kadınların günlük hayatta ihtiyaç duyabilecekleri eşyaları güvenle yerleştirebilmelerine fırsat veren bu aksesuarlar, ayarlanabilir askılarıyla da konforlu bir kullanım sağlıyor. Günlük kombinler başta olmak üzere outdoor aktivitelere ve alışveriş etkinliklerine kadar her türlü ortamın ihtiyacıyla uyum gösterebilen kol çantası modelleri ile siz de hem şık hem de kullanışlı aksesuarlara sahip olabilirsiniz.


Pazarium’un online kataloğunda özgün tasarımları ile sizleri bekleyen kol çantası modellerini detaylı şekilde inceleyebilir, beğendiklerinizi farklı ödeme sistemleriyle dilediğiniz her an güvenle satın alabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.