yandex-metrica-pazarium
sadsad x
asdasd
Simli Şal Toplam 25 ürün görüntüleniyor.
Filtre

Simli Şal Modelleri


Tesettür giyimin başlıca aksesuar seçeneklerinden biri olan şal modelleri, sade bir şıklıktan yana olanların yanı sıra kıyafetlerinde gösteriş arayanların da zevklerini karşılayabilecek kurtarıcı parçalar arasında. Salaş ya da bone şeklinde kullanılabilmeye fırsat sunan kullanım çeşitliliği ile pek çok farklı stili besleyen bu ürünler sayesinde dikkat çekici ve konforlu kombinler yaratmak son derece kolay.


Siz de Pazarium’un özenle oluşturduğu online kataloğunda keşfedebileceğiniz simli şal modelleri yardımıyla kombinlerinize enerji katabilirsiniz! Renk ve model zenginliği ile her kadının gereksinimine hitap edebilecek tesettür şalların özelliklerini simli şal kategorisi üzerinden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.


Simli Şallarla Göz Alıcı Kombinler Yaratın!


Uçları ince veya kalın çizgilerle, tamamı kareli desenlerle ve minimal işlemelerle süslenerek tasarlanan simli şal modelleri; seçilen kıyafetlere şık bir şekilde eşlik edecek aksesuarlardır. Özel kumaşlarının kolaylıkla yıkanıp kurutulabilme imkânı sunduğu simli şal çeşitleri, pratik kullanımının yanında kadınlara zaman da kazandıran ürünlerdir. İdeal uzunlukları sayesinde dilediğiniz şekli verebilmenize de fırsat sunan simli tesettür şal modelleri, yazın sıcaklarında serinlik sağladığı kadar kışın soğuklarında koruyucu görevi de gören çok yönlü aksesuarlar olarak vazgeçilmezdir.


Uçlarına eklenen uzun veya kısa püsküllerle daha da hareketli bir hale gelen simli şal modellerine Pazarium’un online kataloğunda göz atabilir ve zevkinize uygun seçeneği bulabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünleri günün her saati farklı ödeme alternatifleri ile satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.