sadsad x
asdasd
Toparlayıcı Korse Toplam 11 ürün görüntüleniyor.
Filtre

Toparlayıcı Korse Modelleri

Kadınların hayallerindeki bel inceliğine kavuşmalarını sağlayacak toparlayıcı korse modelleri, bölgesel çözümler sunan seçenekleriyle Pazarium’un online mağazasında! Geniş renk ve beden aralığından oluşan ürün çeşitliliği, farklı ihtiyaçlara özel etkili yapıları ve güzel görünmenin yanı sıra sağlıklı bir vücuda sahip olmanın anahtarı da olan modelleri; Pazarium’da tek tuşla keşfedebilirsiniz!


Siz de hemen Pazarium’un sizin için özenle seçtiği toparlayıcı korse modellerini inceleyin, kıyafetlerinize göre ihtiyaçlarını ya da sağlık açısından duyduğunuz gereksinimleri karşılayacak modelleri günlük hayatınıza taşıyın!

Bölgesel Vücut Şekillendirici Modeller

Kalça, basen, bel ve bacak bölgesinin tamamını saran ya da her bir nokta için özel olarak üretilmiş tasarımlardan oluşan toparlayıcı korse modelleri; siyah, beyaz ve ten rengi seçenekleriyle sizlere ulaşıyor. Düzenli kullanımda söz konusu bölgenin incelmesine, ideal bir şekil almasına ve böylece vücudun şekillendirilmesine katkıda bulunan modeller; bunların yanı sıra giydiğiniz kıyafetler içinde daha düzgün bir vücuda kavuşmanızı da sağlar. Tek parça haline vücuda rahatlıkla geçirebilen modellerinin yanında çıt çıtlı badi formunda tasarlanan çeşitlerinin de yer aldığı online katalogda, elbise ve etekler için tasarlanmış jüpon tasarımlar da toparlayıcı korseler arasında…


Vücut şekillendirici özellikleri ile olduğu kadar doğum sonrası şekil bozuklarını giderme işlevleriyle de kullanılan bu korse modellerini siz de Pazarium’un seçkin ürün koleksiyonunda inceleyebilirsiniz. Vücudunuzun ihtiyaçlarına uygun seçenekleri günün her saati güvenli ödeme imkanlarıyla satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.