sadsad x
asdasd
İptal & İade Şartları
1-İADE İŞLEMİMİ NASIL YAPILIR?


İade etmek istediğiniz ürünü teslim tarihinden itibaren en geç 14 iş günü içinde kullanılmamış ve zarar görmemiş şekilde PTT Kargo (405056626) ile ÜCRETSİZ olarak tarafımıza gönderebilirsiniz.

Eğer siparişinizi KAPIDA ÖDEMELİ bir şekilde teslim aldıysanız ürün ile birlikte AD – SOYAD ve IBAN NUMARASI bilgilerini eksiksiz şekilde doldurarak tarafımıza gönderiniz.

Eğer ödemenizi KREDİ KARTI ile yaptıysanız isim soy isim ve telefon numaranızı yazarak gönderim yapmalısınız.

 

İade tutarınız; tüm resmi kesintiler (kargo ve kapıda ödeme) kesilerek kargo bizlere teslim edildikten sonra en geç 7 iş günü içinde hesabınıza yatırılır.

Diğer kargo şirketleriyle yapılan gönderim ücretleri göndericiye aittir.

 

2-HANGİ ÜRÜNLERİN İADESİ YAPILMAZ?


Belirtilen sürenin aşılması durumunda iade işlemleri gerçekleşmemektedir. İade süresi dolan etiketsiz, yıkanmış kullanılmış tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş ya da hasar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmez.

Hijyen koşulları gereği iç giyim, pijama ve tesettür mayo ürünlerinde iade kabul edilmez.

 

3-KARGO ÜCRETLERİ NELERDİR?

 

Alışverişinizi Kredi kartı ile ödeme yaparsanız 59,99 TL'lik bir Kargo Bedeli yansır.

Alışverişinizi Kapıda ödeme ile yaparsanız 59,99 TL'lik  + 19,99 TL 'lik Kapıda Ödeme Bedeli yansır.

 

4-KUSURLU ÜRÜN İADESİ NASIL YAPILIR?

Pazarium tarafından yapılan yanlış ürün, beden, renk ve benzeri gönderimler için müşteri hizmetleri (0212 568 1 000) ile iletişime geçerek teslim aldığınız ürünün kargo içeriği bozulmadan iadesini 14 iş günü içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Belirlenen sürenin aşılması durumunda iade kabul edilmez. Siparişinizin tamamı kusurlu olması durumunda varsa kargo ve kapıda ödeme bedellerinin iadesi yapılır. Ancak cayma hakkını kullanma, beden uyumsuzluğu, ürünü beğenmeme gibi durumlarda yalnızca ürün iadesi sağlanır.

 

5-KARGO TESLİM ALINMADIĞINDA NE OLUR? (SİPARİŞİM BEN YOKKEN GELMİŞ NE YAPACAĞIM?

Gönderim sağlamış olduğumuz kargo paketi adrese teslim edilmediği takdirde dağıtım yapan kurye tarafından PTT şubesine bırakılmaktadır. Bu durumda paketinizi '3 gün' içerisinde kargo şubesinden teslim almanız gerekmektedir. 3 gün içerisinde teslim alınmadığı takdir de paketiniz PTT kargo tarafından www.pazarium.com.tr geri gönderilmektedir.  Kargonuzun durumu hakkında 0212 568 10 00 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak detaylı bilgi alabilirisiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.